300zł od Millenium za konto

Bank Millenium tym razem przygotował dla nas ciekawą promocje w której można w łatwy sposób zgarnąć 300 zł. Wystarczy kliknąć poniżej i złożyć wniosek do 26.07.2019 i podpisać umowę maksymalnie do 31.07.2019r.

W promocji obowiązuje pula 15 000 promocyjnych wniosków. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat .

WARUNKI DARMOWYCH 200ZŁ !!!

Ponownie Millenium zaskakuje pozytywnie proponując bajeczne proste wymagania po których otrzymamy darmową kasę

Po pierwsze,aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

  • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
  • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
  • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Po drugie do 31.10.2019, powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku. 

Trzeci krok to spełnienie warunku „darmowości” konta w sierpniu, wrześniu oraz październiku 2019.  Czyli wymagany jest wpływ min. 1000 zł (najprościej przelewając sobie środki ze swojego konta w innym banku). Po drugie – wykonanie co najmniej jednej operacji kartą debetową lub BLIKiem.

KASA trafi na nasze konto do 30.11.2019, o ile ciągle będziemy jego posiadaczem i nie cofniemy zgód marketingowych .

Swego czasu opisywałem same konto 360 z którego osobiście korzystam i gorąco polecam poniżej możecie sami ocenić

WARUNKI DODATKOWYCH 100ZŁ

Dodatkowa stówka nie jest już dla wszystkich musisz mieć dziecko!

Jeżeli posiadasz;) reszta jest już formalnością

Poprzez bankowość elektroniczną Millenet, otwierasz Konto 360° Junior – czyli rachunek dla naszego dziecka (osoby niepełnoletniej). Po drugie, przez ten system składamy wniosek o świadczenie Rodzina 500+ (przy czym środki powinny wpływać na nasze Konto 360°, a nie na konto dziecka). Na spełnienie obu warunków mamy czas do 31.08.2019.

Regulamin zaznacza również, że rachunek naszego dziecka powinien zostać zasilony kwotą co najmniej 100 zł . A jeśli dziecko jest osobą powyżej 13. roku życia (według stanu na dzień złożenia wniosku o otwarcie Konta 360° Junior), to powinna ona wykonać co najmniej 1 transakcję kartą debetową lub BLIKiem.

Jeśli wszystko wykonamy na czas, a nasze konto oraz konto naszej pociechy będzie ciągle aktywne 30.11.2019, to bank wpłaci nam do tego czasu obiecaną premię.

REGULAMIN

https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/944/latest

About the author

PIOTR

View all posts