DARMOWE 100 ZŁ OD PEKAO SA

Są promocje bankowe które swoją prostotą zachwycają tym razem zachwycił bank Pekao SA. oferując 100 zł za otwarcie konta.

WARUNKI PROMOCJI

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Pekao w okresie od 1.07.2018 do 13.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek z linka poniżej i zawrzemy umowę o konto nie później, niż 31.07.2019. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową lub aplikację PeoPay.

Teraz do spełnienia będziemy mieli dwa, niesamowicie proste warunki. Po pierwsze – bank wymaga od nas zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie wymagane jest wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Istotne, aby warunki zostały spełnione do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy – czyli najpóźniej z końcem sierpnia.

Nagroda w postaci uznania rachunku kwotą 100 zł zostanie przekazana w ciągu 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli do 14.09.2019.

About the author

PIOTR

View all posts