Karta Kredytowa Simplycity zyskaj 400zł na allegro

Ostatnio mieliśmy szansę zarobienia 200 zł z kontem Millenium teraz warto skorzystać z promocji Banku citi handlowego który promuje swoją kartę kredytową .

Warunki

Jeżeli jesteś osobą nieposiadającą głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2017 oraz masz minimum 18 lat, dochód netto jest na poziomie minimum 1200 zł i pracujesz w obecnej firmie minimum 3 m-ce spełniasz wymogi które uprawniają cię do złożenia wniosku .

W przypadku gdy prowadzisz jednoosobową firmę twój wiek to minimum 18 lat, działalność gospodarcza prowadzona od minimum 2 lat, a dochód netto – minimum 2500 zł możesz śmiało wnioskować o promocyjną kartę

Teraz wystarczy złożyć wniosek do 31.07.2019.

Kiedy już otrzymamy kartę będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach na łączną kwotę 1500 zł.

Transakcje te powinniśmy wykonać nie później, niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Przykładowo podpisując umowę w czerwcu czas na zalogowanie i wydanie 1500 zł będziemy mieć do końca sierpnia. Oczywiście im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę. Zgodnie z regulaminem informacja o przyznaniu nagrody pojawi się bowiem w naszej skrzynce w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymamy nagrodę wysokości 400 zł do wydania na allegro w formie vouchera

O kartę wnioskujemy z linka poniżej

About the author

PIOTR

View all posts