Łowca Promocji czyli jak oszczędzać pieniądze jednocześnie je wydając

Takie są fakty mawia słynny korespondent za oceanu także i ja skupię się na nich . Nieświadomie wydajemy swoje pieniądze można nawet powiedzieć  przejadamy naszą ciężko zarobioną kasę.

Nie oszukujmy się ja i ty nieustanie wydajemy pieniądze jest to nieuniknione. Sztuką jest nauczenie  się w jaki sposób obniżyć te wydatki jednocześnie nie rezygnując zakupów.

Tu z pomocą przychodzi nam internet pragnę podzielić się kilkoma rozwiązaniami z których korzystam dzięki czemu oszczędzam kilka set złotych rocznie często nie wychodząc z domu.


1.PROGRAMY RABATOWE DLA KLIENTÓW BANKU

Posiadając konto w banku i logując się do bankowości internetowej często bank wynegocjował dla swoich klientów program rabatowy  osobiście korzystam z dwóch takich programów:

MOKAZJE- ( DLA KLIENTÓW MBANK)


Program wymaga konkretnego zamierzonego działania aby skorzystać z rabatu . Logujemy się na konto wybieramy Pasaż a następnie mokazje i widzimy promocje jak na zdjęciu poniżej


Ważne aby skorzystać z promocji musimy kliknąć szczegóły promocji spełnić warunki promocji oraz przed zakupem zapisać do niej . Zwrot części zaoszczędzonych środków wróci nam na konto 


Minusem tego programu rabatowego jest czas zwrotu który wynosi zazwyczaj 60 dni oraz fakt że musimy daną rzecz kupić poprzez system płatności mBanku


MOJE RABATY ( dla klientów ING)


Tutaj bank przygotowuje kody rabatowe które klienci mogą wykorzystać w sklepach partnerów . Rabatów szukamy w kategorii Oferty ING potem Moje rabaty.


Podoba mi się postawa ING które nie wymusza na klientach płatności jej kartami . Dostajemy kod rabatowy i z niego korzystamy;) 
 

2. APLIKACJE NA TELEFON Z GAZETKAMI PROMOCYJNYMI

W sumie już każda sieć supermarketów wydaje własną gazetkę opisująca jej hity zakupowe dostępne wybranym terminie. Chcąc być na bieżąco z aktualnymi promocjami musimy mieć czas i chęci na zbieranie tony makulatury aktualnych gazetek. W takiej sytuacji rekomenduje aplikacje BLIX która ma zeskanowane chyba wszystkie możliwe gazetki promocyjne.

Parę kliknięć w telefonie i jesteś na bieżąco z aktualnymi promocjami 

3. RABATY NA KARCIE KREDYTOWEJ


Tutaj odwołam się do rekomendowanej i sprawdzonej karcie kredytowej banku Millennium. Najłatwiejszy sposób zgarnięcia rabatu wydaję pieniądze w sklepie partnera a rabat do 5% sam nalicza mi się na karcie TO LUBIĘ!!!

Nie będę się powtarzał i odsyłam do artykułu w którym wszystko wyjaśniam

Jak oszczędzać z kartą kredytową piszę tutaj i podaję zacną listę sklepów z rabatem 


4.SPOŁECZNOŚĆ INTERNETOWA STRONA WWW

Jestem wielkim fanem internetu i możliwości jakie on daje to tutaj mamy szansę skomunikować się z całym światem  w szczytnych celach. Strona www.pepper.pl skupia właśnie osoby które polują na promocje i się dzielą z innymi odnalezionymi promocjami.

Zdecydowanie polecam takie inicjatywy strona ta już wiele razy uratowała mój portfel i cenny czas.


Zasady panujące na stronie są jasne możemy korzystać ze strony jako gość czyli osoba która tylko przegląda promocje oraz z nich korzysta lub jako zalogowany  na stronie dzięki czemu możesz komentować promocje i głosować czy promocja jest warta uwagi  oraz najważniejsze podzielić się promocją którą zauważyłeś.

Oczywiście rejestracja na stronie jest bezpłatna  

Jak widzisz możliwości wydawania mniej  jest całkiem sporo przedstawiłem te z których korzystam najczęściej 

Dzisiejsze motto to Zjeść cukierka i mieć cukierka 
Pozdrawiam

About the author

PIOTR

View all posts